Global Support & Operations

Remote

Specjalista ds. Finansów

69

current job openings

30+

global offices

1,000+

people on board

Twój zakres obowiązków:

  • kompleksowa obsługa systemu do elektronicznego obiegu dokumentów księgowych, w tym ich weryfikacja i nadzorowanie obiegu;
  • weryfikacja i rozliczanie przychodów spółki;
  • kalkulacja i wystawianie faktur sprzedaży;
  • nadzorowanie należności i rozliczeń w Grupie;
  • wsparcie w przygotowywaniu raportów finansowych na potrzeby zarządcze.

Nasze wymagania:

  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • praktyczna znajomość zagadnień księgowo-podatkowych;
  • praktyczna znajomość obsługi programu MS Excel oraz Google Sheets;
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2;
  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek: finanse i rachunkowość),
  • samodzielność i dobra organizacja własnej pracy;
  • zdolności analityczne i dokładność;
  • odpowiedzialność oraz umiejętność współpracy w zespole;
  • mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym.

To oferujemy:

  • Współpracę w nieformalnej atmosferze wśród osób o ciekawych doświadczeniach i zainteresowaniach;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze nowych technologii - najszybciej i najlepiej rozwijającym się obszarze reklamy internetowej;
  • Dogodną lokalizację biura (przy stacji metra Wierzbno)/możliwość home-office;
  • Rozwojowe zadania w obszarze finansów, w środowisku międzynarodowym;
  • Elastyczność oraz możliwości rozwoju.